Monk Bio Spirulina 500mg - 660 tabliet

Riasa plná života. Prírodný multivitamín s vysokým obsahom proteínov.

BIOVegan bez chémie

Čítajte viac
12,90 € (s DPH)
Kód:
MSF001-330
Obľúbené0
Zoznam želaní
Popis

Naša Monk Bio Spirulina sa pestuje organicky na ostrovoch v Juhočínskom mori. Produkcia sa začína kultiváciou rias pod prísnym dohľadom v laboratóriu. Následne sa spirulína pestuje prirodzenou fotosyntézou v kultivačných rybníkoch obsahujúcich filtrovanú prírodnú vodu. Akonáhle Spirulína dosiahne požadovanú hustotu, zozbiera sa a potom sa vysuší a vyrobí sa prášok, pričom nestratí prakticky žiadne živiny. Tento prášok zo spirulíny sa potom lisuje pod tlakom do tabliet. Žiadne ďalšie zložky sa nepridávajú, tablety sú 100% čistá bio Spirulina. 
Monk Bio Spirulina obsahuje všetkých osem esenciálnych aminokyselín. Monk bio spirulina je vďaka tomu vhodný zdroj bielkovín pre vegetariánov.
Monk Bio spirulina tablety obsahujú dôležité vitamíny a minerály, vrátane vitamínu B12, ktorý často chýba hlavne vo vegetariánskej strave. Obsahuje tiež vitamíny A, B1, B2 a B6 a minerály ako železo alebo vápnik. Obsahuje aj mnoho antioxidačných zlúčenín, dôležité fytonutrienty, enzýmy a stopové prvky. Poskytuje Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, vrátane kyseliny linolovej a kyseliny gama-linolénovej.
Pre koho je Monk Bio Spirulina určená? Monk Bio Spirulina tablety sú vhodný doplnok pre každého, kto hľadá doplnok bielkovín a vitamínov bez alergénov. Podporuje regeneráciu po športovom výkone. Tento výrobok je tiež vhodný pre vegetariánov alebo vegánov.

Spirulina

Vedeli ste, že....

Hlavnou zložkou spirulíny sú bielkoviny, ktoré tvoria bežne viac ako 60% produktu?

Ak sa chcete dozvedieť o spiruline viac, kliknite TU.

Výživové údaje na 100g :

Energia 378 kCal Tuky 8,2g z toho nasýtené mastné kyseliny 1,1g Sacharidy 9,1g z toho cukry 3g Vláknina 7 g Bielkoviny 63,5g Soľ 1,13g Vitamín A 1204μg Riboflavín (B2) 0.69mg Vitamín B6 0.75mg Horčík 315mg Železo 39mg Chróm 25μg

Skladujte na suchom mieste v uzatvorenom obale.

Čítajte viac
Podrobnosti o produkte
MSF001-330

Tabuľka vlastností

Hlavné výhody
bio, vegan, bez umelých sladidiel, bez sóje, bez umelých farbív, bez konzervantov, bez GMO, bez alergénov
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Fit:
  • Quality:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)

Navigácia

Nastavenia

Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa